Рекуператори тепла димових газів хлібопекарських, кондитерських, промислових печей

Рекуператори тепла димових газів хлібопекарських, кондитерських, промислових печей

Рекуператори тепла димових газів хлібопекарських, кондитерських, промислових печей та нагрівальних / опалювальних котлів що працюють на природному газі або альтернативних видах твердого та рідкого палива…або ГОТУЙ САНЧАТА ВЛІТКУ!

В умовах швидкого зростання цін на енергоносії та імовірними перебоями з енерго- та теплопостачання, що стало наслідками війни РФ в Україні, гостро постає питання про зниження споживання електроенергії,  природного газу та економію і раціональне використання цих ресурсів.

Кожна піч або котел для опалення, які використовують в процесі нагріву як традиційні (природний газ) та/або альтернативні види палива (твердого типу: продукція та відходи рослинництва і тваринництва, лісового господарства а також гранули, брикети, деревне вугілля та продукти вироблені з цієї продукції та відходів та рідкого типу: горючі рідини, спирти та їх суміші, олії, інше рідке паливо, одержане з біологічної сировини, промислових відходів, нафти і газового конденсату нафтових, газових та газоконденсатних родовищ) при нормальній роботі виділяють відпрацьовані гази, температура яких досягає 300 °С. Разом з вихлопними димовими газами утворюється тепло, яке безповоротно викидається в атмосферу через димохід. Втрати енергії, яка йде через димохід, досягають до 20%.

Рекуперація тепла вихлопних димових газів печей та нагрівальних котлів при використанні рекупераційних теплообмінників (ефективність становить близько 85%), за повернення тепла від димових газів та перерозподілу отриманої енергії в корисних цілях дозволяє зекономити до 15% енергії.

Встановлення рекуператора тепла являється безпечним, економічним в експлуатації та практично не потребує обслуговування. Ви отримуєте можливість повторно використовувати енергію, що викидалася раніше в атмосферне повітря, для потреб Вашого підприємства або господарства.

Повернете тепло можна використовувати для: нагріву води системи гарячого водопостачання (ГВП), опалення будинків, складських або виробничих приміщень, нагріву рідин та газів для технологічних процесів у виробництві. В основному рекуператори застосовуються для нагріву води із зворотної лінії теплоносія перед водогрійним котлом або живильної води перед паровим котлом та системи гарячого водопостачання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Корпус рекуператора та теплообмінного блоку повністю виготовлені із нержавіючої сталі, забезпечуючи абсолютну герметичність, гігіену та безпеку.

Конструкція пристрою дозволяє пропускати вихлопні димові гази через байпасну магістраль у разі перегріву теплообмінного блоку, перегріву системи опалення або системної помилки. У цьому випадку вихлопні гази автоматично спрямовуються через байпасний канал, який не з’єднаний із теплообмінником. Управління рекуператоров здійснюеться в автоматичному режимі та не потребує оператора. Інвестиції в систему рекуперації тепла окупаються в дуже короткий проміжок часу та забезпечують додаткове та ефективне джерело теплової енергії.

 

 

Телефон:

+38 (044) 205-36-37

+38 (050) 387-29-49

1505226915_whatsapp_viber_telegram +38 (068) 201-38-23

E-mail: info@mas-ukraine.com.ua
E-mail: masukraine@yahoo.com