Наша компанія бере участь у виставці Fresh Business Expo 2017

Наша компанія бере участь у виставці Fresh Business Expo 2017

Виставка Fresh Business Expo відбудеться  5-7 грудня 2017 року.  Fresh Business Expo – провідна торговельна подія для постачальників всієї галузі плодоовочівництва.

Fresh Business Expo – міжнародна спеціалізована виставка, присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції України та СНД.

Наша компанія бере участь у виставці Fresh Business Expo 2017. «МАС Системз» – це команда фахівців, що мають великий досвід роботи з реалізації проектів в галузі промислового холодопостачання, вентиляції та систем енергозбереження.

Місія нашої компанії – це забезпечення клієнтів надійними комплексними рішеннями у сфері холодильного, вентиляційного, кліматичного і технологічного устаткування, а також впровадження систем енергозбереження у виробничі процеси. Системи працюють під управлінням спеціально розроблених компанією програм, що дають можливість забезпечити виконання індивідуальних, нестандартних і завжди високих вимог замовника.

Одним з напрямів діяльності є системи зберігання фруктів та овочів (камери для зберігання фруктів, холодильні камери зберігання фруктів, холодильні установки для зберігання фруктів, холодильні обладнання для зберігання фруктів, системи зберігання фруктів, камери для зберігання овочів, обладнання для зберігання овочів, холодильні камери для зберігання овочів, агрегат для охолодження камери зберігання овочів, система зберігання овочів).

Наша компанія має великий успішний досвід реалізації різнопланових і неординарних проектів https://mas-ukraine.com.ua/standard-media-gallery/