Про нас

 ПРО НАС

 

Ми виконуємо весь спектр професійних послуг у галузі проектування, комплектації, монтажу, пусконалагоджувальних робіт, гарантійного та сервісного обслуговування систем промислового холодопостачання, систем вентиляції та енергозбереження.

Інформаційний буклет про компанію МАС Сістемз MAS SYSTEMS – інженерно-виробнича компанія. Використовуючи новітнє виробниче обладнання, світовий досвід та власні інженерно-конструкторські розробки, наша компанія займає лідируючі позиції у галузях промислового холодопостачання, вентиляції та впровадження систем енергозбереження. Ми є польсько-українською компанією. Європейське коріння зобов’язує відповідати міжнародним вимогам та стандартам якості, а робота в Україні змушує формувати вартість виходячи з непростої економічної ситуації. Наші системи орієнтовані на промислові підприємства різних сфер діяльності: (агропромисловий комплекс, харчова промисловість, машинобудівна, металургійна, нафтогазова, хімічна, виробництво сталі, чавуну та кольорових металів, скла, деревообробні заводи тощо).

ІСТОРІЯ МАС СІСТЕМЗ

Напрямки діяльності:

  • Системи зберігання фруктів: камери для зберігання фруктів, холодильні камери зберігання фруктів, холодильні установки для зберігання фруктів, холодильне обладнання для зберігання фруктів, системи зберігання фруктів, генератори азоту, скрубери СО2, фруктосховище “під ключ”.
  • Системи зберігання овочів: камери для зберігання овочів, обладнання для зберігання овочів, холодильні камери для зберігання овочів, агрегати для охолодження камери зберігання овочів, вентиляція для овочесховища, повітрозмішувальні агрегати для овочесховища, овочесховище “під ключ”.
  • Системи промислового холодопостачання: промислові системи холодопостачання, системи холодопостачання промислових підприємств, промислове холодильне обладнання, абсорбційні холодильні машини, чиллери з повітряним охолодженням, чиллери для охолодження, чиллери для охолодження води, центральні системи холодопостачання, системи кондиціонера.
  • Системи енергозбереження: енергозбереження на підприємстві, когенератори, когенераційні станції, когенераційні установки, когенерація, тригенерація, установка тригенерації, фрикулінг, система фрикулінгу.
  • Автоматизація промислових систем: промислові системи автоматизації, системи автоматизації промислових підприємств, комплексні системи промислової автоматизації.
  • Теплоізоляція: теплоізоляція холодильних камер, теплоізоляція ангарів, теплоізоляція фруктово-овочесховищ, теплоізоляція приміщення під холодильну камеру, теплоізоляція холодильних камер пінополіуретан (ППУ), теплоізоляція методом нанесення шару ППУ.

ЧОМУ МАС СІСТЕМЗ?

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми проводимо індивідуальний розрахунок холодильного обладнання для фруктово-овочесховищ виходячи з потреб замовника.

100% ГАРАНТІЯ

Ми надаємо 1 рік гарантії, проводимо поточне та післягарантійне сервісне обслуговування. Понад 20 років на ринку України.

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ

Проектуємо, виробляємо, інсталюємо та обслуговуємо холодильне та вентиляційне обладнання.

ВИСОКА ЯКІСТЬ, ОПТИМАЛЬНА ЦІНА

Наші установки виробляються в Україні з використанням високоякісних європейських комплектуючих та інгредієнтів, що забезпечує оптимальне співвідношення ціни-якості.
Компанія має великий успішний досвід реалізації різнопланових та неординарних проектівв, а також є постійним учасником виставок відповідної тематики. Впроваджуючи власні унікальні розробки, наша компанія реалізувала понад 700 різноманітних об’єктів на території України. Ми впевнені у працездатності та високій якості нашого обладнання завдяки професіоналізму співробітників компанії та застосуванню європейських технологій та комплектуючих. Системи, що поставляються, працюють під управлінням спеціально розроблених нами програм, що дає можливість забезпечити виконання індивідуальних, нестандартних і завжди високих вимог замовника.

Працюючи з нами клієнт отримує такі вигоди:

– комплексний підхід;

– гарантійне та сервісне обслуговування;

– можливість заощадити в порівнянні з іноземними компаніями;

– індивідуальний та комплексний підхід до вирішення завдань.