Теплоізоляція для фрукто-овочесховищ

Теплоізоляція для фрукто-овочесховищ

При виконанні робіт з ізоляції камер зберігання фрутків та овочів, ми застосовуємо сировину виробництва «BASF Polyurethanes GmbH»(Німеччина) для якої розроблено ТУ та видано висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи про те, що матеріал можна використовувати як «Термо- та гідроізоляцію конструкцій , в т.ч. житлових, громадських, промислових та сільськогосподарських будівель та споруд; холодильних та морозильних камер для зберігання харчових продуктів».

Теплоізоляція методом нанесення шару пінополіуретану зазвичай застосовується для утеплення вже існуючих будівель або самонесучих ангарів. У цих випадках даний спосіб має такі переваги:

  • можливість термоізоляції поверхонь зі складним рельєфом (стіни з виступами, ребра жорсткості бетонних плит перекриття, колони, силові ригелі та ін.);
  • створення повітронепроникного шару: за рахунок закритої пористої структури, пінополіуретан не допускає повітрообмін через шар завтовшки 80 мм і більше;
  • високий ступінь адгезії: можна наносити на більшість видів поверхонь (метал, бетон, дерево та ін.) без використання кріплення.

Вы можете оставить заявку на предоставление тех или иных услуг, заполнив удобную форму. Наши специалисты обязательно свяжутся с вами в кратчайшее время!