Направления деятельности

Основные направления деятельности

«MAS Systems» – производитель холодильного, вентиляционного оборудования и климатической техники
Овочесховище
Для овочесховищ ми пропонуємо: - спеціальні холодильні системи для підтримки температурно-вологісних параметрів в камерах зберігання на основі систем з вторинним холодоносієм (як правило, використовуються розчини пропіленгліколю та фризіуму); - камери зберігання овочів; - системи активної вентиляції які використовують зовнішній холодний для зберігання овочів, традиційно – для зберігання картоплі та цибулі.
Read more
Фруктосховище
Для фруктосховищ ми пропонуємо: - камери зберігання фруктів; - камери швидкого охолодження продукції; - обладнання для шокового охолодження; - обладнання для регулювання складу газової атмосфери у фруктосховищах типу CA, ULO, DCA та PFS.
Read more
Промислове холодопостачання
Ми проектуємо, виробляємо, інсталюємо та обслуговуємо: - складні холодильні системи з використанням вторинного холодоносія (на основі установок охолодження рідини) для холодопостачання складів; - розгалужені фреонові системи для забезпечення холодом різних виробництв, складів та технологічного обладнання; системи для невеликих об'єктів чи незалежного холодопостачання.
Read more
Теплоізоляція для фрукто-овочесховищ
Ми пропонуємо: - теплоізоляцію холодильних камер; - теплоізоляцію ангарів; - теплоізоляцію стін складів; - теплоізоляцію промислових будівель.
Read more