Овочесховище «під ключ» - гарантія рентабельності Вашого бізнесу

Овочесховище «під ключ» - гарантія рентабельності Вашого бізнесу

Згідно, офіційними даними, за 2016 рік в Україні було вирощено 8867,8 тисяч тонн овочевих культур.

Для того, щоб бути успішним і конкурентоспроможним на ринку продажів фруктів і овочів в Україні, недостатньо просто зібрати хороший урожай. В першу чергу, необхідно дбати про безпеку і привабливий зовнішній вигляд продукції протягом тривалого часу. Якщо ретельно підійти до цього питання і побудувати овочесховище, ви зможете тримати ціни на конкурентному рівні і отримувати цілий рік хороший прибуток, особливо в зимовий і весняний період. Ті підприємства, які не мають в своєму розпорядженні сховища продуктів, змушені розпродавати продукцію відразу після збору врожаю, тим самим втрачаючи прибуток.

Безумовно, будівництво овочесховища, обійдеться недешево і терміни виконання проекту затягнуться на тривалий час. Проте, на овочесховище ціна окупається вже протягом 1-2 років за рахунок величезного попиту на сільськогосподарську продукцію – ви зможете торгувати цілий рік і тримати свою ціну. Камера зберігання картоплі, цибулі, часнику, капусти, моркви, томатів, капусти та зелені повинна підтримувати оптимальний рівень вологості і температуру, щоб продукція тривалий термін зберігала свій товарний вигляд і не псувалася. Для цього встановлюється холодильне та допоміжне обладнання, включаючи:
• холодильні камери;
• конденсатори;
• теплообмінники.

МАС Сістемз – виробник обладнання для зберігання овочів.

Для кожної культури необхідно підтримувати різний мікроклімат, оскільки найменше відхилення від норм може призвести до швидкого псування с / г культур. Щоб уникнути даних наслідків, фахівці компанії «МАС Сістемз» враховують найменші нюанси при проектуванні і будівництві овочесховищ.

На першому етапі вибирається місце будівництва овочесховища. Кращий варіант – це ділянка, яка перебуває поблизу місця реалізації продукції або безпосередньо на території підприємства.
На наступному етапі інженери нашої компанії виконують проектування, згідно затвердженого з замовником плану. Найоптимальнішим рішенням є швидкобудуємі ангарні споруди – невисока вартість проекту і швидкі терміни будівництва. У цьому випадку встановлюється сталевий каркас, який обшивається сендвіч-панелями.
На заключному етапі здійснюється підбір холодильного обладнання, монтаж систем електрозабезпечення, вентиляції та клімат контроль.
Для довідки: як показують фінансові розрахунки, середня ставка по прибутковості від проекту з будівництва овочесховища становить близько 28%, а всі витрати окупаються за 2-2,3 року.

В результаті наші клієнти отримують:
1. Ефективне холодильне обладнання для зберігання овочів від кращих світових виробників з можливістю регулювання температурного режиму.
2. Правильно організована камера зберігання овочів з грамотно розподіленими зонами і логістикою.
3. Професійний технічний нагляд і обслуговування основних комунікацій і обладнання.
Холодильне обладнання для овочесховища від нашої компанії дозволить вашому бізнесу вийти на абсолютно новий рівень.