Що потрібно врахувати при плануванні фруктосховища?

Що потрібно врахувати при плануванні фруктосховища?

Географічне положення. Якщо скоротити відстань від виробників фруктів до складу, то ви можете заощадити на транспортуванні і не доведеться забезпечувати додаткову логістику, врахувати зручність транспортної розв’язки, точки збуту продукції та кліматичні умови регіону, де планується будівництво.

Логістика в приміщенні. Наприклад, вибравши оптимальну форму і розмір складу, можна скоротити кілька тисяч годин пробігу навантажувача, з цього випливає, що ваші співробітники витратять менше часу на виконання тієї чи іншої дії, скоротитися витрата електроенергії і знос устаткування. На це слід витратити час і звернути більше уваги, адже цей аспект може заощадити вам чимало коштів у майбутньому, а співробітникам дозволить працювати в комфортних умовах.

Устаткування. Специфіка фруктосховища є такою, що не допускає великих коливань температури повітря, вологості, мікроклімату в цілому. Щоб уникнути цих коливань застосовується обладнання для регулювання мікроклімату. Воно повинно максимально відповідати умовам експлуатації і закривати всі ваші потреби. Наприклад, якщо ви розташувалися в регіоні з підвищеною температурою повітря, то кліматичне обладнання повинно мати можливість роботи з такою температурою, або ви вибрали висоту в 12 рівнів зберігання, в такому випадку потрібно забезпечити спеціальні візки і так далі. Правильний вибір обладнання та системи вентиляції приміщення гарантує кращі умови для ніжного продукту зберігання.

Щоб отримати консультацію з питань будівництва фруктосховища, звертайтесь по телефону +38 (068) 201-38-23.